Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
PERNILLA STAPPE (född 1967): I restaurangen, signerad Pernilla P. Stappe, olja på duk med collage, 60x130 cm
365611
2016-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här