Olga Semenova litografi
2016-03-04
365598
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLGA SEMENOVA (Ryssland, född 1953): Danspar signerad Semenova Olga, numrerad E A 26/30 färglitografi, 39x27 cm