Olga Semenova litografi
2016-03-04
365594
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SEMENOVA, Olga (Ryssland född 1953): Kvinna vid schackbräde, signerad Semenova Olga, numrerad EA 17/30, färglitografi, 51x40 cm