Emanuel Bernstone färglitografi
2016-03-04
365590
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EMANUEL BERNSTONE (född 1973): Lobby, signerad, 27/180, färglitografi, ca 32 x 57,5 cm