Karl Mårtens litografi
2016-03-04
365573
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956), Småtärna, sigillstämplad, signerad och numrerad 181/290, färglitografi, bladstorlek 44x30 cm