Andreas Lundberg - I don´t know
2016-03-04
365534
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): "I don´t know ..., monogramsignerad AL, numrerad 11/75, digital print, bladstorlek 37x36 cm, oramad