Joakim Allgulander
2016-03-04
365531
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Mirror", signerad och numrerad Joakim Allgulander 120/240, färglitografi, bladmått 42x61 cm, oramad