Wargenbrant Dalahäst
2016-03-04
365525
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "Reality bites" - svart Dalahäst, monogramsignerad och daterad 2016, höjd 34 cm, längd 32 cm