Roland Svensson litografi
2016-03-04
365511
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad Roland S, 51/310, färglitografi, ca 24x43 cm