Götrik Örtenholm oljemålning
2016-03-04
365501
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GÖTRIK ÖRTENHOLM (1913-2005): "Motiv från Gröndal", signerad G.Örtenholm, olja på pannå, 47x40 cm