Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, enligt uppg Sigfrid Bhamba: Komposition, otydligt signerad och daterad 68, olja på duk, ca 35x27 cm
365487
2016-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här