Ljusstakar barockstil tenn
2016-03-03
365414
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, barockstil, höjd 18 cm, 1900-tal
Smärre slitage