Figurin 1800-tal
2016-03-03
365409
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURIN, SKULPTUR, i form av krigare med spjut och sköld, monterad på sockel, elfenben, 1800-tal, höjd 18 cm
Smärre slitage