Orientmatta
2016-03-15
365397
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, Shiraz, 1900-talets början, medaljonger mot blå botten, 307x222 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, skador