Soffa modell Chesterfield
2016-03-03
365394
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, modell "Chesterfield", svart skinnklädsel, svarta träben med mässingsavslutning, soffans längd ca 194 cm, 1930-tal
Slitage, revor i skinnet