Konsolbord med spegel
2016-03-03
365378
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KONSOLBORD, Italien, 1900-talets senare del, lackerad metall med skiva i marmor, höjd 180 cm, 100x35 cm
Visst slitage