Spegel gustaviansk stil
2016-03-03
365308
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1900-talet andra hälft, gustaviansk stil, fasettslipat glas, förgylld, höjd 105x48 cm