Bengt Lindström färglitografi
2016-03-03
365256
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurkomposition, signerad Lindström, 25/180, färglitografi, ca 75x55 cm