Helge Frender oljemålning
2016-03-03
365203
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HELGE FRENDER (1906-1976): "Klosterfjordenl", signerad och daterad Frender 49, olja på duk, 33x41 cn