Josef Frank uplight
2016-03-03
365197
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOSEF FRANK, uplight, Svenskt Tenn, modellnummer 2148, inköpt 1963, total höjd ca 148 cm, cremevit skärm från Svenskt Tenn medföljer
Fot med slitage, bucklor, avskavt