Simone de Dardel oljemålning
2016-03-03
365174
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIMONE DE DARDEL (1913-1996): Stilleben med vas och frukter på bord, signerad och daterad Simone de Dardel 1961, olja på duk, ca 92x64 cm