Porslin Kina
2016-03-03
365111
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TERRIN, KANNA, CREMEKOPPAR, mm, 7 dlr, porslin, Kina, 1700/1800-tal, största kannan höjd ca 21 cm
Skador och lagningar flera av föremålen, slitage