Madeleine Pyk färglitografi
2016-03-02
365049
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934), figurkomposition, signerad Madeleine Pyk, numrerad 57/200, ca 56 X 55 cm