Stig Claesson färglitografier
2016-03-02
365014
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): (2): Landskapsmotiv, signerad Stig Claesson, 100/100, färglitografi, ca 43x55 cm