Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
BUDDHAFIGUR, 1800/1900-tal, skuren i trä, i Ningyo-stil, bronserad och bemålad, höjd ca 42 cm
Slitage, sprickor, enstaka lös bit
364973
2016-03-02