Lasse Åberg färglitografi
2016-03-03
364946
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LASSE ÅBERG (född 1940): "Scen ur filmen, the wise lit-til-hen 1934", signerad Lasse Åberg, 313/400, färglitografi, 40x56 cm