H I Sjöstén oljemålning
2016-03-01
364880
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
H I SJÖSTÉN (1900-tal), sydländsk kvinna, olja på duk, signerad och daterad H I Sjöstén 1922, 64 x 44 cm
Mindre krakeleringar