Einar Jolin litografi
2016-03-02
364876
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 243/360, litografi, tryckytans mått 44 x 55 cm
Bladet något vågigt.