Ingrid Roth färglitografi
2016-03-01
364857
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
INGRID ROTH (född 1958): "Rosa fest", signerad och numrerad 138/290, färglitografi, bladmått ca 43x59 cm
,