Angelica Wiik färglitografi
2016-03-01
364855
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Ruter knekt ", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 60x39 cm, oramad