Angelica Wiik färglitografi
2016-03-01
364854
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Blå porten", signerad Angelica Wiik 17/290, färglitografi med glitter, ca 60 x 44 cm, oramad