Angelica Wiik färglitografi
2016-03-01
364853
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Rävven", signerad Angelica Wiik, 133/290, färglitografi med glitter, ca 59,5 x 38 cm, oramad