Sköld
2016-03-02
364841
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÖLD, indopersisk, 1800-tal, rund sköld av stål med fyra bucklor och försilvrad dekor, tunn broderad stötkudde, diameter 40 cm
bucklor