Karmstol 1800-talets andra hälft
2016-03-01
364778
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOL, 1800-talets andra hälft, sannolikt Baltikum, mahogny, stoppad sits och karmar, sitthöjd ca 44 cm
Fotavslut med skador, dekorelement saknas