Orientmatta
2016-03-06
364775
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik/semiantik, kaukasisk, sannolikt Seichur, daterad, ca 302x148 cm
Ställvis hårt slitage, lagningar, delvis korroderad