Orientmatta
2016-03-06
364756
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Afghanistan, ca 213x164 cm
Slitage, skador, trampveck