Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, märkta GMA, fot i mässing, delvis lindad i svart skinn, total höjd ca 64 cm
Bruksslitage
364685
2016-02-29