Einar Jolin litografier
2016-03-01
364678
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): (2), stadsvyer, litografier, 235/360, stämpelsignerad, ca 55x75 cm