Barstolar industridesign
2016-02-29
364627
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BARSTOLAR, 2 st, industridesign, 1900-talets senare del, sitthöjd ca 101 cm
Bruksslitage