Vinterlandskap
2016-03-07
364619
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, vinterlanskap, signerad och daterad på kyrilliska Peter Molin 1988, olja på duk 48x99 cm