Taklampa art deco
2016-02-29
364581
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1930-tal, art deco, skiva av glas med dekor av kvinnor, stomme med dekor av stiliserat bladverkdiameter ca 55, höjd ca 58 cm
Mindre obetydlig nagg