Johnny Nilsson färglitografier
2016-02-29
364579
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BERT JOHNNY NILSSON (född 1934), (2) Kompositioner, signerad B Johnny Nilsson, färglitografier, EP resp. H:C: upplaga, 25x29 cm