Joan Miro färglitografier
2016-03-01
364509
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO, 1900-talets andra hälft, färglitografier, 2 st, från "Derriere de Miroir", 37,5 x 55,5 vardera
Bägge bladen med "mittveck"