Lennart Rodhe litografi
2016-02-29
364498
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Anafas II, signerad och daterad Lennart Rodhe 1983, 66/125, färgserigrafi, 55x79 cm