Tallrikar Japan fat Kina
2016-03-01
364485
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 5 st, porslin, Japan, 1809-tal, dekor i imarifärger, diameter ca 22 cm, FAT, 1 par, porslin, Kina, dekor i emaljfärger, diameter ca 28 cm
Nagg och sprickor på tallrikarna