Alkis Ghinis oljemålning
2016-02-28
364396
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ALKIS GHINIS (Grekland, född 1933): Surrealistisk komposition, signerad, olja på duk, 62x82 cm
Krackeleringar