Leksaksbilar

Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

TEKNO, leksaksbilar, 5 st., DINKY TOYS, leksaksbil, 1900-talets andra hälft, samtliga Volvo-modeller

Slitage, sekundär bemålning, smärre detalj saknas

364392

2016-02-29