Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
TEKNO, leksaksbilar, 5 st., DINKY TOYS, leksaksbil, 1900-talets andra hälft, samtliga Volvo-modeller
Slitage, sekundär bemålning, smärre detalj saknas
364392
2016-02-29