Jukebox Wurlitzer

Jukebox Wurlitzer
Jukebox Wurlitzer
Jukebox Wurlitzer
Jukebox Wurlitzer
Jukebox Wurlitzer
Jukebox Wurlitzer

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JUKEBOX WURLITZER, 1930/40-tal, brickmärkt med serienummer 512 370 avsedd för stenkakor, jukeboxen är utförd i bl a trä, höjd 138, djup 63 och bredd 80 cm, 28 stenkakor medföljer

Alla funktioner garanteras ej. Bruks- och åldersrelaterat slitage, lås skadat, ej nyckel

364346

2016-02-29