Ljuskrona barockstil
2016-02-28
364258
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, barockstil, för 5 ljus, behängd med olikslipade prismor på mässingsstomme, höjd 65 cm
Bruksslitage, dragen el