Väska Turkiet
2016-02-28
364236
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄSKA, troligen 1700/1800-tal, Turkiet, sidenbroderi med försilvrad genombruten bygel, ca 13x17 cm
Skador